
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 22.1184 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1156
Distributors
pcbx
Unit Price$0.22848
Ext.Price$0.22848
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22848 | $0.22848 |
| 10 | $0.20247 | $2.02470 |
| 50 | $0.17942 | $8.97100 |
| 100 | $0.15907 | $15.90700 |
| 500 | $0.14103 | $70.51500 |
| 1000 | $0.12503 | $125.03000 |
| 3000 | $0.11578 | $347.34000 |
| 5000 | $0.10721 | $536.05000 |
